شرح محصول:

 

 

موزن ۳ کاره شارژی پاناسونیک مدل EH-31A محصولی جدید با قابلیت بسیار بالا بوده که دارای تیغه های بسیار تیزی و سری های مختلف بوده که به راحتی بر روی آن نصب می شود و دارای کاربردهای مختلف از جمله خط زن، اصلاح موهای زاید گوش، بینی و همچنین اصلاح ابرو می باشد. این موزن شارژی بوده و شما می توانید در همه جا حتی مسافرت و یا در محیط کار و اتومبیل و منزل از این محصول به راحتی استفاده کنید.

موزن پاناسونیک شارژی مدل EH-31A دارای یک سری مخصوص اصلاح موهای بینی بوده که دارای تیغه های تیز می باشد، یکی دیگر از سری های آن نیز برای ابرو بوده که به راحتی میتوان ابرو را با آن اصلاح کرد. کافیست سری مخصوص ابرو را روی آن نصب کرده و در جهت رویش موها بر روی ابرو بکشید، خواهید دید چقدر ابروهای شما صاف و مرتب خواهد شد.

موزن صورت و گوش پاناسونیک وسیله ای بسیار ظریف و سبک بوده که در هرکجا که باشید می توانید از ان استفاده کنید. با موزن پاناسونیک دیگر نیازی به اصلاح با تیغ و … نخواهید داشت که این بدان معنی است که دیگر از بریده شدن و خراش افتادن پوست شما خبری نخواهد بود. این موزن برای سیبیل و ریش و ابروهای پرپشت، گوش، بینی، پشت گردن، سینه، موهای پشت بدن، موهای شانه، بازو، سینه شما رابه دلخواه شما زیاد یا کم اصلاح کند و استفاده از آن بدون درد است.

 

نمایش تصاویر
دریافت اطلاعات به جهت ثبت سفارش
محصول مورد نظر شما : موزن PANASONIC لطفا فرم زیر را پر نمایید
قیمت: 79,000 تومان هزینه ارسال: - تومان قابل پرداخت
- تومان
کد رو به رو را در کادر زیر وارد کنید
شناسه سفارش شما :